Industry News

Monday, 09 January 2017 14:40

2017 Toyota 86 Coupe

ထိုကားအမ်ိဳးအစားမွာ လက္ကုိင္ပိုင္း၏ အားသာခ်က္ကုိ ဦးစားေပးဖန္တီးထားသည္ကို ေတြ႕ရသည္။
Friday, 06 January 2017 11:34

Toyota Vanguard

Toyota Vanguard ကို ၂၀၁၇ မိုဒယ္တြင္ စတင္ထုတ္လုပ္ခဲ႔ၿပီး Toyota RAV4 ကုိဒီဇုိင္းပုံစံေျပာင္းထုတ္လုပ္ထားျခင္းျဖစ္ေသာေၾကာင့္ ထိုကားႏွစ္စီး၏ အျပင္အပုိင္းမွာ ေတာ္ေတာ္ေလးဆင္တူေသာ္လည္း ရွလ္၊ ဘမ္ပါ၊ ေဘာနတ္ ႏွင့္ ေရွ႔မီးမ်ား ေျပာင္းလဲသြားပါသည္။
Thursday, 05 January 2017 12:03

Vispa Primarvera

ထုိအမ်ိဳးအစားဆုိင္ကယ္ကို အီတလီႏိုင္ငံ Piaggio ကုမၸဏီထုတ္ classic ဒီဇုိင္းႏွင့္ auto ဂီယာအမ်ိဳးအစား Vispa Primarvera ဆုိင္ကယ္သည္ စုံတြဲအမ်ားဆုံးစီးၾကသည္ဟု သိရသည္။
Monday, 02 January 2017 11:19

2017 BMW G 310 R

ထိုအမ်ိဳးအစားဆုိင္ကယ္ကုိ အိႏၵိယႏိုင္ငံႏွင့္ ဘရာဇီးလ္ႏုိင္ငံကဲ႔သို႕ အေျခခံလူတန္းစား အမ်ားစုေစ်းကြက္အတြက္ ရည္ရြယ္ထုတ္လုပ္ေပးထားျခင္းျဖစ္ပါသည္။
Friday, 30 December 2016 13:20

CHEVROLET ORLANDO

Orlando ကို ၂၀၁၁ ခုႏွစ္တြင္ စတင္ထုတ္လုပ္ခဲ့ဲၿပီး ျပည္တြင္းေစ်းကြက္ကို ၂၀၁၇ မိုဒယ္အျဖစ္စတင္မိတ္ဆက္ခဲ့ၿပီးျဖစ္ပါသည္။
Wednesday, 28 December 2016 11:03

RX8 modified by Knight Version

Mazda မွထုတ္လုပ္ထားေသာ RX8 ၿပိဳင္ကားကို Knight Version ျဖင့္ အလွဆင္ထားေသာပုံကို တင္ျပေပးလုိက္ပါသည္။
Tuesday, 27 December 2016 11:23

Higer H5C

Higer H5C ၏ပုံစံမွာ အန္စားတုံးကား HIace ဒီဇုိင္းႏွင့္ ဆင္တူသည္ကိုေတြ႕ရပါသည္။
Monday, 26 December 2016 12:00

Toyota wish 2016

Toyota မွထုတ္လုပ္ေသာကားမ်ားသည္ လူၾကိဳက္မ်ားၾကၿပီး ေစ်းကြက္ထဲတြင္လည္း ေစ်းတန္းတစ္ခုအျဖစ္ ရွိေနေၾကာင္းသိရသည္။
Friday, 23 December 2016 16:35

2016 Ssang Yong Musso

ေတာင္ကိုရီးယား၏ စတုတၳေျမာက္ အၾကီးဆုံးကားကုမၸဏီၾကီး Ssang Yong Master Company သည္အရင္ရွိၿပီးသား Korando Sports ေနရာတြင္ အဓိကေျပာင္းလဲမႈတခ်ိဳ႕ကိုၿပဳလုပ္ၿပီး ၂၀၁၆ ခုႏွစ္မိုဒယ္အျဖစ္နဲ႔ ေစ်းကြက္တင္ေရာင္းခ်လုိက္ၿပီျဖစ္ေၾကာင္းသိရသည္။
Thursday, 22 December 2016 16:04

Gen 2 xB Limousine Modified by Scion xB2

Scion ဆုိသည္မွာ Toyota ၏ ကားကုမၸဏီခြဲတစ္ခုျဖစ္ၿပီး ၂၀၀၃ ခုႏွစ္တြင္လူငယ္ customer မ်ားအတြက္ ရည္ရြယ္စတင္ထုတ္လုပ္ခဲ႔ၿပီး အေမရိကေစ်းကြက္ကို အဓိကတင္ပို႕ေရာင္းခ်ေၾကာင္းသိရသည္။